Весілля

фото Весілля киЇв

Портфоліо

фото портфолио

Професіонал на весілля – Київ, знає своїх талантів!

Справжній фотограф, наділений головною якістю професіонала – талантом, ловить моменти, а не просто націлює на об’єкт зйомки дорогий фотоапарат. Він розуміє, що важливий не штучний інструмент, що дозволяє відобразити обличчя і руху, а жива уява, тонке чуття і творче бачення майстра, який насмілився закарбувати мить, що відображають не просто риси, а душу і стиль людини, природи, архітектури ….

Зйомка інтер’єру, діловий портрет або весільна зйомка – будь-який з перелічених видів фотографії, скоряється фахівця.

Олександр Доманський – креативний фотограф, його ім’я відоме в професійних колах не лише Києва, а й усієї України. Ця людина не дотримується принципів і науковою точністю, його роботи – це природність і творче бачення. Грамотно граючи зі світлом, він уміє передати найкрасивішу і вигідну сторону образу, а сучасна апаратура є лише цінним доповненням, яке дозволяє зробити унікальний знімок з хорошого боку «шокуючим», а, отже, емоційним і незабутнім.

Доманський – різнобічний фотограф, практикуючий в різних стильових жанрах. Тим, хто планує замовити фотозйомку в Києві, він пропонує з творчим підходом взятися за реалізацію наступних проектів:

Весільне фото (Київ)

Як відбувається весільна фотозйомка? Залежно від планів молодят, вона може складатися з кількох етапів. Наприклад, підготовка фотознімків на тему «Love story», виконується завчасно за заздалегідь продуманим сценарієм.

День весілля також ділиться на кілька етапів:

Образ нареченої. Ці миті незабутні, їх важливо продовжити у безчасовій образі весільного фотознімку.
Викуп нареченої. Це, мабуть, сама весела і, одночасно, хвилююча частина торжества.
Дорога в ЗАГС.
Реєстрація в ЗАГСі.
Процес вінчання.
Прогулянка молодих.
Весільний банкет.

Можливо, ваш варіант весілля буде «звучатиме» по-новому, ми вітаємо експерименти!

Предметне фото – комерційний вид фотографії. Дозволяє з максимальною вигодою підкреслити сильні сторони продукту, товару, вироби.
Діловий портрет – особа завжди викликало інтерес талановитих людей. Бізнес портрет демонструє рівень людини, тонко підкреслюючи його імідж і місце в соціальних колах.
Зйомка інтер’єру. Фото інтер’єру сьогодні – один з головних методів впливу на центральну аудиторію, а саме – ефективний засіб реклами.

Портфоліо – самий інформативний і достовірний спосіб реклами фотографа, воно скаже в художника набагато більше, ніж найгарніші слова. Побачити більше робіт, виконаних на професійній плівці 60 мм, і оцінити їх переваги перед традиційними для сьогоднішнього дня цифровими фотографічними знімками, можна домовившись про особисту зустріч з фотографом..