бизнес портрет
бизнес портрет

У сучасному світі кожній діловій людині важливо бездоганно виглядати не тільки в житті, але і на фотознімках. Бізнесменам, політикам і керівникам компаній необхідно гідно і респектабельно представляти свій образ у ЗМІ, на сайті своєї організації або компанії, в різних презентаціях, буклетах і т.д. Тому професійний діловий портрет є на сьогоднішній день однією з найбільш відповідальних різновидів портретної фотографії.

У діловому портреті обов’язково повинна відображатися сфера діяльності людини і найбільш значущі риси його характеру. Професійна фотографія зобов’язана на підсвідомому рівні підштовхувати глядачів до «спілкування» із зображеним людиною і викликати бажання подальшої співпраці з ним. Не секрет, що левову частку початкової інформації про людину нам властиво черпати саме з його фотознімків. Тому бізнес портрет має презентувати глядачу образ успішної людини, грамотного керівника і надійного компаньйона.

Підготовка до зйомки

У зйомці бізнес-портрета, як і в самому бізнесі, не буває дрібниць. Тому до такої фотозйомці необхідно ретельно підготуватися, найкращим чином спланувавши час і місце її проведення, обговоривши відповідні образи і можливість застосування різних ресурсів, в тому числі атрибутики компанії.
Бажано передбачити різні знімки, у тому числі:

  • портрети крупним планом
  • знімки «під вузол краватки»
  • поясні фотознімки в положеннях стоячи і сидячи
  • знімки в повний зріст

Таке різноманіття необхідно у зв’язку з різними варіантами ймовірного застосування отриманих фотографій. Так, у разі невеликої ілюстрації в газеті доречний портрет крупним планом, а для плакатів значного розміру набагато краще віддати перевагу поясним портрета керівника або його фотографії в повний зріст.

Звичайно ж, кожен варіант бізнес-знімка, професіонал обов’язково виконає в різних розворотах, щоб надалі Ви мали в своєму розпорядженні фотографії, які підходять і для лівої, і для правої сторінки журналу. Крім цього, бажано зробити портрети з різними емоціями, передбачивши всілякі варіанти їх застосування.

Формування образу

Створення необхідного образу є відповідальним завданням для фотографа, що вимагає від нього здатності знаходити підхід до кожного портретируемому людині і взаємодіяти з ним протягом фотосесії. Надзвичайно важливо відшукати максимальні виграшні ракурси, жести, виразу емоцій. Найкращі рішення підбирає фотограф, попередньо погодивши із замовником нюанси роботи.

Прояв людського характеру за допомогою фотографії – завдання нелегке, але досить цікава для істинного майстра. Професійний фотограф Олександр Даманський забезпечить Вам гранично якісний і ефективний результат, підкресливши у Вашому діловому портреті найбільш виграшні риси характеру з урахуванням специфіки Вашої діяльності.