Сьогодні, вирішуючи масу повсякденних питань, люди все частіше керуються інформацією, розміщеною на інтернет-сайтах, в рекламних буклетах і журналах. Приймаючи рішення про вибір ресторану чи готелю, орендованої квартири або інтер’єрного дизайну, сучасна людина, перш за все, оцінює їх гідності з представлених фотографій. В результаті, високоякісна інтер’єрна фотозйомка служить найбільш ефективною зброєю у завоюванні нових кліентов.В залежності від того, наскільки майстерно виконана фотозйомка інтер’єру, перед потенційними клієнтами постануть або нечіткі малопривабливі фотознімки, або істинні шедеври, що захоплюють дух. Тільки висококласні фотографії, подібні творам мистецтва, здатні додати Вашому бренду впізнаваність, в той час як непрофесійні знімки зведуть до нуля досягнення навіть самого геніального дизайнера.

Специфіка інтер’єрних фотографій

Знімаючи інтер’єр, фотографу необхідно тонко передати його атмосферу та енергетику. При погляді на знімки залів казино або готельних номерів, приміщень ресторанів або кімнат особняка, у людини повинно виникати відчуття присутності. При цьому фото інтер’єру зобов’язане передавати і об’ємність простору, і його дрібні значущі деталі.

Від фотографа потрібно майстерно підкреслити в загальній картині найбільш цінні аспекти, продемонструвати інтер’єр в найкращому ракурсі. Вигідно використовуючи, спільно зі своїм талантом, світло і фототехнічні кошти, Олександр Доманський стабільно виконує знімки, що викликають захват і замовників, і їх потенційних клієнтів.

Різновиди фотозйомки інтер’єру

Прийнято розрізняти два різновиди інтер’єрної фотозйомки. Одна з них покликана демонструвати суто інформаційний, функціональний аспект. Другий різновид фотозйомки приміщень, акцентує увагу глядачів на естетичні достоїнства інтер’єру. Зрозуміло, в залежності від призначення, знімки істотно відрізняються один від одного, зокрема:

типом використовуваного освітлення
досягнутої передачею кольорів
застосовуваним фокусною відстанню
фактурою складових інтер’єру
розміром фотографії.

Так, наприклад, фотографії більшого розміру актуальні для друкованих видань, а для презентації на веб-сайтах необхідно зробити більше число знімків, щоб надати увазі відвідувачів сайту інтерактивну фотосесію.

Запорука успіху

Фотозйомка інтер’єру є непростим завданням, гідно виконати яку здатні лише справжні майстри. Олександр Доманський – професійний фотограф, Київ по праву пишається ним. Запорукою його успіху служить:

грамотне рішення всіх технічних нюансів
наявність спеціальної апаратури і її професійне використання
вміння вибрати найбільш виграшні ракурси
майстерність оптимального застосування специфіки висвітлення
любов до мистецтва фотографії.