Весільне портфоліо служить найкращою візитною карткою кожного фотографа, наочно демонструє його талант і рівень професіоналізму.

У сучасному світі фотозйомка є невід’ємною складовою будь-якого весілля, причому до фотознімків сьогодні пред’являються досить високі вимоги. Якщо в минулі часи молодята задовольнялися аматорськими знімками, виконаними друзями і родичами, то зараз запечатання дорогоцінних життєвих моментів прийнято довіряти майстрам своєї дела.Свадебная фотозйомка є досить відповідальним заходом, адже її не вдасться при бажанні переробити, подібно звичайній фотосесії. Тому важливо ретельно вивчити портфоліо весільного фотографа. Безумовно, кожній парі хочеться, щоб фотографії з дня народження їх сім’ї були виконані на високопрофесійному рівні, тобто відрізнялися:

вдалим виконанням
чудовою красою
вишуканістю
стильністю
цікавими сюжетами
оригінальністю
відсутністю всіляких вад, те саме червоних очей і відблисків

Важливі деталі

Оцінюючи портфоліо фотографа, слід звернути увагу на деякі нюанси. Насамперед, представлені фотознімки повинні мати достатньо великі розміри, порядку 20х30 см. Це дозволить помітити можливі недоліки. Крім цього, до портфоліо має бути безліч фотографій з різних весіль. Таким чином, Ви зможете перевірити роботи на предмет одноманітності і наявності унікальних «фішок», цікавих рішень та ідей фотографа при роботі з кожною парою. Щоб об’єктивно оцінити рівень професіоналізму фотомайстра, обов’язково подивіться цілком відзняту весілля, а ще краще – декілька.

Чудово, якщо портфоліо включає в себе красиві фотознімки, виконані в різні пори року, при всіляких погодних умовах, в різноманітних місцях і при різному ступені освітленості. Таке різноманіття свідчить про високий професіоналізм, багатої фантазії та індивідуальному підході фотографа до кожної пари, гарантуючи вам одержання приголомшливих весільних фотографій, незалежно від погодних та інших умов.

Ознаки професіоналізму

Переглядаючи портфоліо, відчуйте, наскільки вміє фотограф передавати багатство почуттів та емоцій. Фотознімки, виконані істинним професіоналом, завжди відрізняються емоційністю. Не забудьте також звернути увагу на рівень комп’ютерної обробки і монтажу знімків, враховуючи, що будь-які технічні втручання не повинні бути помітні.

Для досягнення бажаного результату весільної фотосесії необхідно завчасно продумати і обговорити з фотографом всі деталі майбутнього заходу, акцентуючи увагу на найбільш цінних кадрах. Незалежно від того, яке весільну шоу ви маєте намір влаштувати, креативний фотограф-професіонал Олександр Доманський зуміє грамотно передати його суть і майстерно закарбувати найбільш красиві, яскраві і зворушливі моменти.