Є тільки мить …..

Красиві весільні фото – яскраві спогади про щастя, про непомірно високому рівні адреналіну в крові, про трепет у серці і кращих друзях. У цей день враження, немов слайдові картинки змінюють один одного. Запам’ятовується лише яскравий спалах, під назвою «моя свадьба», а розглянути подробиці доленосних в житті 24-х годин, молодята можуть лише на картинках фотознімків і записах відеоплівки.

Він рекламує спогади

Фотограф на весілля – Київ, місто багатопланових і яскравих пропозицій!

Олександр Даманський – майстер фотографічного знімка. Його вміння передати образ, харизму, настрій, стан душі, хвилювання і радість, приємно вражають своєю природністю і емоційним навантаженням.

Оригінальні весільні фото – таку пропозицію робить фотограф своїм клієнтам. Весільна фотосесії під його чуйним керівництвом, завжди проходить невимушено, що особливо важливо для отримання гарного кадру.

Особливості весільного фото

Професійні весільні фото можна отримати в будь-якому місці, головна умова – це достатня кількості освітлення (природного або штучного). Наш весільний фотограф проводить зйомку на вулиці або в будь-якому приміщенні – якість фото залишається бездоганним завдяки наявності сучасної фотографічної і світлової апаратури, і, головне, тонкому розумінню автором особливостей своєї роботи.

Прагнучи зробити кожну фотосесії особливою, Даманський пропонує щоразу абсолютно нові образи, відштовхуючись, безумовно, від уподобань і характерів кожної пари.

Види зйомки також відрізняються за своїм характером і задумом. Клієнти студії можуть замовити кілька видів зйомок:

Репортажна зйомка. Традиційний тип зйомки. Він здійснюється шляхом точного фіксування всіх весільних моментів: урочиста частина, парад гостей, танці, тости, смішні курйози і т.п. Для репортажної зйомки обов’язкове динаміка, адже тільки в ній можна передати повноту відчуттів, емоції, образи, почуття, природність моменту.

Репортажна зйомка можлива як у спеціально обладнаному приміщенні, так і на виїзді.

Постановочна зйомка. Саме слово «постановочна» багато в чому пояснює характер даного типу знімка. Щось заздалегідь продумується. Нерідко її використовують для реалізації красивою «Love story», моментів одруження і т.п.

Які послуги додатково включає замовлення фотографа на весілля у Києві:

Запис фотографій на диск.
Художня обробка фотографій.
Корекція кольору.
Художня ретуш (за бажанням).
Студійні фото (за бажанням).

Замовити весільне фото (Київ) у професійного фотографа – це означатиме довірити свої спогади справжньому аналітику, тонкому психолога, цінителеві естетики, традицій і креативу, безжалісного критику своїх робіт і талановитому майстру фотографічного знімка, який за допомогою незліченних натискань на кнопку фотоапарата, зуміє зберегти найтепліші почуття ваших сердець.

Фото та відеозйомка весілля – це безцінна пам’ять, від якої не варто відмовлятися і на якій не варто економити. Ознайомитися з прикладами робіт Олександра Даманського можна в спеціальному розділі «Портфоліо». Щоб побачити більше, достатньо домовитися про особисту зустріч з автором.