професійний відеооператор Сергій Нечай

Сергій Нечай

Моб. тел.: 050-351-63-19
E-mail: nechay_s@ukr.net

професійний відеооператор,
відео на весілля,
весільне відео Київ

 

професійний фотограф Олександр Доманський

Олександр Доманський

Моб. тел.: 050-352-83-86
E-mail: domanskiy@ukr.net

Професійний фотограф
на весілля Київ
Творець весільних фото в Київі

Професійні майстри з фаховою освітою та суттєвим досвідом репортажних та постановочних зйомок для творчих проектів, реклами, друкованих видань, екранних та ефірних телетрансляцій, мають пропозиції щодо створення відеофільмів та світлин про весільні свята або інші визначні події.

Апаратура та обладнання для зйомок ретельно підбирається, щоб найкращим чином реалізувати мету.
Фотозйомка може виконуватись або цифровою камерою, або класично на професійних кольорових і чорно-білих фотоплівках. Також пропонуються ексклюзивні варіанти зйомки сучасними засобами на широку фотоплівку 60 мм з надзвичайною якістю, студійна зйомка.

Відеозйомка може проводитись однією або одночасно декількома камерами.

Всі зворушливі миттєвості весілля (хвилююча підготовка, офіційна церемонія, щаслива подорож молодого подружжя по місту, урочистості в ресторані) творчо і оригінально відображаються в захоплюючому фільмі та світлинах.

Нашим майстрам знайомі різні сучасні тенденції зйомок за даною тематикою, до того ж особисте бачення та прагнення новизни сприяють створенню кожного разу неповторних моментів. Особливий стиль авторів відзначається делікатністю та ненав’язливістю, і водночас уважністю і миттєвістю в прийнятті творчих рішень, що дозволяє виявити та передати в зображенні найкращі характерні риси кожної людини. Це підносить майстерність виконання до найвищих рейтингів.

При цьому цінова політика є виваженою. Надається можливість обрати один з декількох варіантів або визначити компромісний комбінований варіант. Замовників не спонукають до невиправданих витрат.

Зйомки відбуваються у рідному Києві, а також у різних місцевостях України та інших країн Європи.

Якість виконання гарантована.

Побачити та обговорити велику різноманітність прикладів, творчих пропозицій та варіантів технічної реалізації можна при особистій зустрічі з майстрами.

Пишіть з усіх питань

Ваше имя (обязательно)

Ваш E-Mail (обязательно)

Телефон для связи

Дата предполагаемой съемки свадьбы

Текст сообщения (обязательно)