Дивитися очима душі… .

Весілля є особливим, унікальним і надзвичайно значущим життєвим подією, яка заслуговує на те, щоб бути відображеним з найкращого боку. Не дарма одним з найважливіших пунктів при плануванні сучасного весільного торжества значиться запрошення професійного відеооператора.

Замовляючи відео на весілля,

ніхто не бажає довіряти створення своєї відеоісторії любителю або дилетантові. Тільки справжній майстер здатний найкращим чином зафіксувати на плівку свято народження нової сім’ї, зробивши це гранично якісно і в максимально виграшних ракурсах.

Сергій Нечай на найвищому рівні створює весільне відео, Київ не втомлюється дивуватися багатству його творчих задумів, креативному підходу до кожної парі і неймовірному майстерності у своїй справі. Роботи Сергія – це завжди цікаві, романтичні, унікальні лише відеошедеври, а не сукупність роликів, розбавлених репортажної зйомкою.

Тандем фотографа і оператора

Фото і відеозйомка весілля служать найбільш дієвим і, мабуть, єдино можливим способом тривалого збереження приємних спогадів і яскравих емоцій, пов’язаних з цим особливим днем. В ідеалі, на торжестві повинні працювати два фахівця – відеооператор та фотограф. На кожного з них покладена своя місія. Так, за допомогою відеозйомки набагато краще передаються переживання і емоції, а за допомогою професійної фотозйомки уловлюються найбільш яскраві моменти весільного дня.

Відео увічнить гостроту жартів, тремтливість зізнань, звуки музики, оригінальність тостів, неудержимость сліз щастя, таємничість церемонії вінчання… Недозволено надати забытью такі важливі й дорогі серцю моменти. Ваше весілля залишиться в минулому, однак фотознімки та відео назавжди залишаться з Вами, даруючи дорогоцінні спогади.

Складові вдалою відеозйомки

Сучасна відеозйомка на весілля вигідно відрізняється від аналогів минулих років чудовою якістю. Відеотехніка останнім часом розвивається неймовірно швидко. Щорічно можливості операторів розширюються завдяки появі нових відеокамер і все більш досконалою відеотехніки. При використанні висококласної цифровий відеоапаратури бездоганна якість відеозйомки є закономірним. Однак саме майстерність відеооператора допомагає відобразити весілля по-справжньому особливим, щасливим і пам’ятною подією.

Весільна зйомка є процесом трудомістким і складним. Без творчого підходу тут не обійтися. Вміння знаходити нетривіальні рішення служить відмінною рисою справжнього професіонала. Крім самої зйомки, значущим етапом створення відеоісторії є монтаж отриманого відеоматеріалу. Документальний фільм про ваше весілля буде цікавим лише за умови грамотно виконаного монтажу.

У цілому ж, для вдалої весільної відеозйомки необхідний ефективний альянс професійного оператора і, звичайно ж, самих молодят. Тільки при абсолютному розумінні в урочистий день відеооператора і молодих вдасться отримати високоякісну відеозйомку, здатну довгі-довгі роки дарувати лише позитивні емоції.

Замовлення відеозйомки

відеозйомка весіль в Києві дуже затребувана, і часто відшукати вільного оператора-професіонала на потрібну дату непросто. Тому вирішувати це питання бажано мінімум за 4 місяці до одруження. Для гарантованого досягнення бажаного результату зйомки, важливо висловити всі побажання та обговорити деталі при особистій зустрічі з відеооператором.

Не забувайте, що саме з весільного фільму починається відеоальбом Вашої родини, його будете неодноразово переглядати і Ви самі, і Ваші нащадки.

Сергій Нечай, грамотно підбираючи кадри, найкращі ракурси і виставляючи освітлення, створить справжній шедевр, переглядаючи який Ви знову і знову зможете відчувати багатство емоцій і занурюватися в атмосферу свята.

Подбайте про якість своєї відеоісторії!